جاروبرقی آب و خاک بخریم یا نه؟

جاروبرقی آب و خاک بخریم یا نه؟

جاروبرقی آب و خاک بخریم یا نه؟

جاروبرقی آب و خاک یک مدل جاروبرقی است که نه تنها برای جمع آوری خاک، بلکه مایعات و زباله‌های مرطوب نیز قابل استفاده است. طراحی و تولید این وسیله برقی به گونه‌ای است که دارای مخزن‌های جداگانه زباله‌های خشک و مرطوب است. مکش انواع این جاروبرقی‌ها بسیار قوی است تا بتوان مایعات را نیز جمع کرد. به عنوان مثال، گلدان شما در خانه می‌شکند و تمام خاک‌های مرطوب گلدان در خانه پخش می‌گردد. خوب اگر بخواهید خاک مرطوب را با جاروبرقی معمولی جمع کنید، قطعا بعد از آن به فکر تعمیرکار ماهر باشید. در این شرایط باید از جاروبرقی طراحی شده برای آب و خاک استفاده نمایید. این دستگاه‌ها ماشین‌های قدرتمندی هستند که همانطور که از نامشان پیداست می‌توان از آنها برای جاروبرقی مایعات و جامدات استفاده کرد. دستگاه‌های Wet/Dry که کمی محکم‌تر از جاروبرقی معمولی طراحی می‌شوند، می‌توانند برای طیف وسیع‌تری از وظایف، هم در داخل و هم در خارج از خانه استفاده شوند. این کار تمیز کردن انواع فضاهای ساختمان را در یک حرکت بسیار ساده‌تر می‌کند. در ادامه ما به شما می‌گوییم که چرا جاروبرقی آب و خاک لازم دارید.

جاروبرقی آب و خاک بخریم یا نه؟

علل نیاز شما برای خرید جاروبرقی آب و خاک

 1. جاروبرقی آب و خاک هم مایعات و هم جامدات را به خوبی جمع می‌کنند. علاوه بر مواد جامد، از این ماشین‌های قوی می‌توان برای جارو کردن مایعاتی مانند نوشیدنی‌های ریخته شده، لوله‌های نشتی، آب وان داغ و حتی آب سیل استفاده کرد.
 2. از این جاروبرقی می‌توانید هم در خانه و هم در خارج از منزل استفاده کنید. تنها با یک دستگاه، می‌توانید داخل خانه و بیرون خانه‌تان را تمیز کنید، از فرش گرفته تا کف‌پوش‌های چوبی و پاسیو و راهروها همه در برابر این دستگاه مقاومت نخواهند کرد.
 3. می‌توانید با این جاروبرقی انسداد فاضلاب و سینک را باز کنید. همه ما می‌دانیم که یک سینک آشپزخانه مسدود شده چقدر می‌تواند وحشتناک باشد، با عملکرد مکش در یک جاروبرقی آب و خاک، می‌توانید ظرف چند ثانیه آن را باز کنید.
 4. با این دستگاه به راحتی برگ‌های ریخته شده در حیاط و باغ را جمع آوری نمایید. از این دستگاه کمک بگیرید تا برگ‌های خشک شده را از اطراف باغ خود با ایجاد باد از طریق دستگاه خارج کرده یا جاروبرقی بکشید.
 5. شومینه را با این جاروبرقی تمیز کنید. با استفاده از عملکرد مکش، تمام خاکستر و دوده باقیمانده را از شومینه خود به راحتی پاک کنید.
 6. جاروبرقی‌های مرطوب و خشک می‌توانند کثیفی‌های بسیار سخت‌تری مانند خاک اره و گچ را تحمل کنند. کاربرد این محصول راهی سریع برای تمیز کردن پس از اتمام کار بنایی در خانه است.
 7. لوازم بادی را به راحتی باد کرده و یا خالی کنید. تخت‌های بادی، استخرهای بادی یا سایر اشیاء بادی را در خانه باد کنید و با عملکرد مکش به راحتی باد آن‌ها را خالی نمایید.
 8. داخل ماشین را تمیز کنید. تعدادی لوازم جانبی جاروبرقی‌های آب و خاک وجود دارد که به طور خاص برای تمیز کردن قسمت‌های مختلف ماشین شما مانند داشبورد، تشک‌های ماشین، بین صندلی‌ها و تودوزی ساخته شده‌اند.
 9. اثاثه یا لوازم داخلی مانند پرده‌ها و مبل‌ها را تمیز کنید. همانطور که در بالا ذکر شد، این دستگاه‌‌ها می‌توانند برای پاک کردن گرد و غبار روی اثاثه یا لوازم داخلی منزل شما استفاده شوند و خانه شما را بدون ایجاد هرگونه حساسیت نگه دارند.
 10. موهای حیوانات خانگی و خاک حیوانات را جاروبرقی بکشید. جاروبرقی‌های آب و خاک علاوه بر جارو کشیدن موهای حیوانات خانگی از اطراف خانه، می‌تواند گل و لای، ماسه و آلودگی‌های حیوانات خانگی را بدون اینکه خطر آسیب رساندن به دستگاه وجود داشته باشد، پاک کنند.

جاروبرقی آب و خاک بخریم یا نه؟

جاروبرقی آب و خاک کارچر

برند کارچر Karcher یکی از برندهای آلمانی است که چندین مدل جاروبرقی آب و خاک تولید نموده است. این محصولات با تولید ساده‌ترین نوع تا پیشرفته‌ترین آنها وارد بازار شد و جزو بهترین دستگاه‌های جمع آوری کننده زباله‌های خشک و تر گشت. انواع این دستگاه‌های برند کارچر شامل مدل‌های WD3, WD3 P, WD4 P, WD5 Premium, WD6 P Premium است. در فروشگاه لوازم برقی باما کالا انواع این محصولات تولید و عرضه می‌گردد و شما می‌توانید این محصولات را به صورت حضوری و آنلاین خریداری کنید.

 • تحریریه
 • آذر 13, 1401
 • 634 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!