راهنمای خرید بهترین آبمیوه گیری برقی

راهنمای خرید بهترین آبمیوه گیری برقی

10 نکته که باید قبل از خرید بهترین آبمیوه گیری در نظر بگیرید

برای خرید بهترین آبمیوه گیری همیشه نکاتی را در نظر بگیرید. آبمیوه گیری دستگاهی است که آب میوه را از میوه‌ها یا سبزیجات جدا می‌کند و تفاله، دانه‌ها و پوست را برای دور ریختن باقی می‌گذارد. آبمیوه گیری در دو نوع مختلف وجود دارد: آبمیوه گیری گریز از مرکز و آبمیوه گیری جونده. آبمیوه گیری گریز از مرکز دستگاهی متداول برای آب گیری میوه است. با استفاده از تیغه‌ای که به سرعت در برابر فیلتر توری می‌چرخد آب انواع میوه و سبزیجات را به خوبی خارج می‌سازد. آبمیوه گیری جونده بیشتر به عنوان آبمیوه گیری با فشار شناخته می‌شود. این نوع آبمیوه گیری ابتدا میوه یا سبزیجات را خرد می‌کند و بیشتر برای آبگیری برگ سبزیجات مفید است. به هر حال با ما همراه باشید تا قبل از خرید آبمیوه گیری با نکات خرید بهترین آبمیوه گیری آشنا شوید.

1) چه نوع میوه‌، سبزیجات و سبزی‌هایی را می‌خواهید آب بگیرید؟

قبل از خرید بهترین آبمیوه گیری و کاربرد آن سعی کنید و به طور کلی تخمین بزنید که چند درصد از هر یک از موارد ذکر شده را می‌خواهید آب بگیرید: میوه‌های نرم، مرکبات، میوه‌های سفت‌تر، سبزیجات و سبزی‌های برگ دار. با توجه به تنوع شگفت‌انگیز محصولاتی که طبیعت مادر ارائه می‌کند، متأسفانه هیچ آبمیوه‌گیری برای برتری در موارد بالا طراحی نشده است، بنابراین مهم است که به طور کلی آنچه را که در درجه اول برای آب‌میوه‌گیری برنامه‌ریزی می‌کنید، شناسایی کنید، زیرا این امر به شدت بر خرید بهترین آبمیوه‌ گیری برای نیازهای شما تأثیر می‌گذارد. به عنوان مثال برای من می‌دانم که تقریباً 10٪ میوه‌های نرم، 25٪ سبزیجات برگ‌دار و 65٪ سبزیجات و میوه‌های سفت را آب می‌گیرم، در نتیجه آبمیوه گیری پر قدرت برای نیازهای من بسیار مناسب است.

2) زمان درست کردن آب میوه و مقدار آب میوه در روز؟ 1 لیوان، 1 لیتر، 3 لیتر؟

چند بار در روز یا هفته می‌خواهید آب میوه بگیرید و چه مقدار آبمیوه باید درست کنید؟ آیا این فقط برای شما، شریک زندگیتان یا کل خانواده است؟ آیا زمان لازم برای تهیه آبمیوه نگرانی اصلی شما است؟ آبمیوه گیری‌های پرقدرت در حالی که آبمیوه با بالاترین کیفیت تولید می‌کنند بسیار کندتر از آبمیوه گیری گریز از مرکز با سرعت بالا هستند. اگر می‌خواهید به سرعت مقدار زیادی آبمیوه درست کنید، آبمیوه گیری‌های گریز از مرکز گزینه خوبی هستند، فقط قبل از خرید بهترین آبمیوه گیری، کیفیت آن را در نظر بگیرید. اگر قصد دارید به طور عمده سبزیجات و سبزی‌های برگ دار آب بگیرید، پس آبمیوه گیری پرقدرت یا همان آب هویج گیری بهترین انتخاب است، خبر بد این است که این نوع آبمیوه گیری 60 تا 100 درصد زمان بیشتری برای تهیه آبمیوه در مقایسه با آبمیوه گیری گریز از مرکز می‌برد. به عنوان مثال، وقتی همه چیز برای آبگیری مهیا است، آبمیوه گیری حدود 5-7 دقیقه طول می‌کشد تا 500 میلی لیتر آب میوه درست شود، در حالی که برای آبمیوه گیری گریز از مرکز فقط 3-4 دقیقه طول می‌کشد (البته ضایعات بسیار بیشتری خواهید داشت. !)

3) استخراج زیاد آب میوه و تولید پالپ خشک

بازدهی آبمیوه گیری روشی حیاتی برای سنجش کیفیت و کارایی آبمیوه گیری است. هنگام جستجو برای خرید بهترین آبمیوه گیری اگر به صورت آنلاین نگاه کنید، مقایسه‌های ویدیویی زیادی خواهید دید که نشان می‌دهد آب‌میوه‌گیری‌های مختلف چقدر در آب‌گیری مقادیر یکسانی از محصولات مؤثر هستند. به طور معمول با افزایش بازدهی آب میوه، قیمت نیز افزایش می‌یابد. آبمیوه گیری‌های جونده با دنده دوقلو بیشترین بازدهی را دارند و پالپ بسیار خشک تولید می‌کنند در حالی که آبمیوه گیری‌های گریز از مرکز کمترین بازدهی را دارند و مرطوب‌ترین خمیر را تولید می‌کنند.

4) بودجه شما

مانند خرید چیزهای دیگر در زندگی و در نظر گرفتن بودجه، خرید بهترین آبمیوه گیری نیز به همین صورت است. به طور معمول با افزایش قیمت، عملکرد آبمیوه گیری نیز افزایش می‌یابد. با قیمت بالاتر، آبمیوه‌دهی بیشتر، ویژگی‌های بیشتر، تمیز کردن آسان‌تر محصول، گارانتی بهتر و در بسیاری از موارد محصول جذاب‌تر است. اگر قصد دارید آبمیوه‌گیری را به بخشی کلیدی از رژیم غذایی و رژیم سلامتی خود تبدیل کنید، توصیه می‌کنیم به قیمت آن اهمیت ندهید. بسیاری از مردم با خرید یک آب‌میوه‌گیری گریز از مرکز ارزان قیمت آب‌میوه‌گیری را شروع می‌کنند. این اقتصاد کاذب است. ممکن است به سرعت از تلاش برای آماده سازی آبمیوه گیری، ضایعات زیاد و در واقع کیفیت پایین آبمیوه و آبمیوه گیری ناامید شوید و به نوبه خود آبمیوه گیری تبدیل به یکی دیگر از وسایل آشپزخانه شود که گرد و غبار را جمع می‌کند یا بدتر از آن در سال اول خراب می‌شود. اگر می‌خواهید پول بیشتری خرج کنید، آبمیوه گیری با کیفیتی دریافت خواهید کرد که حداقل 10 سال عمر می‌کند. به قول معروف هرچقدر پول بدی همون قدر آش می‌خوری!

5) گارانتی

آبمیوه‌گیری‌ها با گارانتی‌های متفاوتی ارائه می‌شوند. علاوه بر گارانتی قطعات مطمئن شوید که محصول شما در کجا سرویس می‌شوند و ضمانت‌ها چه مواردی را پوشش می‌دهند و چه مواردی را پوشش نمی‌دهند. در فروشگاه باما کالا، انواع آبمیوه گیری مانند آبمیوه گیری بیم مدل 2004 دارای گارانتی شرکت خانه بهتر پیراد هستند و شامل تمام خدمات می‌گردند.

6) قابلیت آبگیری سبزیجات برگدار

بزرگترین مزیت آبمیوه گیری ظرفیت استخراج آب تازه از سبزیجات سبز رنگ است. هیچ غذای دیگری به اندازه سبزیجات برگ‌دار از نظر ویتامین‌ها، مواد معدنی و آنزیم‌ها غنی نیست، به خصوص سبزی گندم، اسفناج، کلم پیچ، شاتوت، کلم و غیره. توصیه ما این است که از آبمیوه گیری‌های جونده (تک دنده = خوب، دنده دوقلو = بهترین) استفاده کنید که در استخراج آب سبز برگ‌ها عالی هستند.

7) زمان لازم برای مونتاژ، جداسازی و تمیز کردن آبمیوه گیری

زمان لازم برای مونتاژ، جداسازی و تمیز کردن آبمیوه‌گیری در بسیاری از بروشورهای بازاریابی بیش از حد ذکر شده است. تجربه به ما می‌گوید که وقتی چند بار از آبمیوه گیری استفاده کردید، در مونتاژ، جداسازی قطعات و تمیز کردن مهارت کسب خواهید کرد. بله، بسیاری از آبمیوه‌گیری‌ها قطعات بیشتری دارند، اما در نهایت حدود چند ثانیه طول می‌کشد تا این قسمت‌ها را زیر شیر آب بشویید. حتی برخی را می‌توانید در ماشین ظرفشویی قرار دهید. بنابراین قبل از خرید بهترین آبمیوه گیری به این نکته نیز توجه نمایید.

8) اندازه لوله تغذیه

توانایی آب‌گیری سیب کامل و سایر میوه‌ها و سبزیجات برای افرادی که می‌خواهند زمان آماده‌ سازی مربوط به خرد کردن میوه‌ها و سبزیجات را کاهش دهند مهم است. اکثر آبمیوه‌گیری‌های گریز از مرکز دارای لوله تغذیه بزرگی برای گرفتن سیب‌های کامل و غیره هستند. بیشتر آب‌میوه‌گیری‌های جونده لوله تغذیه کوچک‌تر معمولاً 4 سانتی‌متری دارند و طبق قوانین اتحادیه اروپا یک الزام ایمنی است (برای جلوگیری از قرار دادن دست داخل آن توسط بچه‌ها) با این وجود زمان آماده سازی شما معمولاً با آبمیوه گیری های جونده اندکی افزایش می‌یابد.

9) ویژگی‌ها و لوازم جانبی اضافی

بسیاری از آبمیوه گیری‌ها در حال حاضر با انواع ویژگی‌های پردازش مواد غذایی عرضه می‌شوند. به عنوان مثال بسیاری می‌توانند روغن، کره آجیل، بستنی و شربت، ماکارونی، یخ خرد شده و قهوه درست کنند، یا شیر سویا و بادام و مجموعه‌ای از سایر ویژگی‌های آسیاب و چرخ کردن را انجام دهند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از آبمیوه گیری فقط برای گرفت آبمیوه استفاده کنید و برای خرد کردن و آسیاب کردن از یک غذاساز کمک بگیرید. البته غذاسازهایی هم هستند که دارای آبمیوه گیری و آب مرکبات گیری باشند.

10) طراحی و زیبایی شناسی آبمیوه گیری

برای اینکه خرید بهرین آبمیوه گیری را تجربه کنید و به بهترین نحو از آن استفاده نمایید، توصیه می‌کنیم آن را در آشپزخانه خود نگه دارید در غیر این صورت ممکن است در کمد قرار گرفته و به کار برده نشود. بسیاری از طرح‌های آبمیوه گیری خیره کننده هستند. اکثر تولید کنندگان پیشرو سعی کرده‌اند طیف وسیعی از سبک‌ها و رنگ‌ها را برای یک محیط آشپزخانه مدرن طراحی کنند. رنگ سایر وسایل آشپزخانه خود را نیز در نظر بگیرید، به اندازه و شکل آبمیوه گیری توجه کنید و حتماً فضایی در اطراف آبمیوه گیری خود برای لوازم آن در نظر بگیرید. مهم است که هنگام انتخاب آبمیوه گیری، ابعاد آبمیوه گیری را در نظر بگیرید.

  • تحریریه
  • اردیبهشت 26, 1401
  • 283 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!