تحویل اکسپرس

تحویل اکسپرس

باماکالا در شهر تهران مناطق 1 تا 22 گانه دارای تحویل اکسپرس محصولات است و می‌تواند در صورت نیاز خریدار، محصول را در سریع‌ترین زمان ممکن ارسال نماید.

نحوه ارسال تهران: کالای خریداری شده توسط مشتری با پیک موتوری ارسال می‌گردد (با در نظر گرفتن شرایط جوی) و هزینه آن بر عهده مشتری است.

 زمان ارسال فوری: در صورتی که کالای شما موجود باشد و قبل از ساعت 2 بعد از ظهر (روزهای کاری) اقدام به خرید نمایید، کالا به صورت اکسپرس برای شما ارسال می‌گردد؛ در غیر اینصورت به روز بعد موکول خواهد شد.

نحوه ارسال فوری شهرستان: تحویل اکسپرس شهرستان نیز از طریق تیپاکس انجام خواهد شد و مدت زمان دریافت محصول توسط مشتری با در نظر گرفتن محدوده جغرافیایی، بین 2 تا 6 روز کاری است. هزینه ارسال از طریق تیپاکس نیز پس کرایه می‌شود و مشتری به هنگام تحویل کالا مبلغ را به تیپاکس پرداخت می نماید.

لطفا هنگام تکمیل بخش خرید، در قسمت یادداشت سفارش در انتهای بخش تکمیل مشخصات، تحویل فوری را ذکر بفرمایید و یا با ما تماس بگیرید.

مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!
لوگو باماکالا
به وب سایت باماکالا خوش آمدید. با توجه به نوسانات فراوان ارزی در طی این چند روز، خواهشمند است قبل از پرداخت هزینه کالا، توسط شماره 9125806717 استعلام بگیرید.